A4TechТоргова марка A4Tech існує на світовому ринку з 1987 року і є світовим лідером у виробництві пристроїв введення. Компанія A4Tech, враховуючи тенденції IT-ринку, створює продукцію, яка відповідає всім вимогам користувачів. Головна відмінність продукції A4Tech - інноваційність, високотехнологічність та ергономічність.

A4Tech Office

Компанія A4Tech відома на ринку з 1987 року та користується популярністю в Європі, США, Японії.
Продукція, яка виготовляється компанією включає в себе:

- базову лінійку: миші, клавіатури, комплекти, гарнітури, веб-камери, аксесуари.
- ігрову лінійку "Bloody": миші, клавіатури, гарнітури, розроблені з урахуванням всіх вимог сучасної ігрової індустрії.

Рішення, які пропонують інженери A4Tech на чолі з президентом компанії, справді унікальні. Роберт Ченг - президент, засновник та головний інженер-технолог компанії A4Tech, - враховуючи останні тенденції IT-ринку, створює продукцію, яка відповідає всім вимогам користувачів. Як підсумок A4Tech виготовляє продукти високої якості, ергономічні, сучасні та стильні. При цьому всі товари A4Tech суттєво виграють в ціновому відношенні з іншими учасниками ринку.

 

Дослідження ринку та впровадження нових технологій - безперервна праця виробника.
Портфель A4Tech постійно поповнюється новими запатентованими технологіями. Деякі з них:

Технологія V-Track забезпечує максимально ефективну роботу миші на будь-якій поверхні. Замість похилого променя V-Track використовує вертикальний посилений промінь, який проникає глибоко в структуру поверхні та гарантує контроль курсору навіть на великому ворсі.

 

- Технологія Holeless попереджує потрапляння пилу та вологи всередину миші, завдяки чому термін служби пристрою значно збільшується.

- Іноваційна технологія Light Strike використовує оптичні перемикачі, які забезпечують неперевершений час відгуку 0.2 мс! оптичний перемикач володіє високою довговічністю, ультра міцністю та відсутністю зносу, що робить його привабливим для геймерів. 

Не зупиняючись виключно на технологічних іноваціях, виробник розробив власне програмне забезпечення. Програмні рішення дозволяють максимально використовувати можливості пристроїв, вводити налаштування користувача та зробити проведення часу за комп'ютером приємним та зручним, незалежно від місця використання та типу пристроїв.

Торгова марка Bloody - ігрова лінійка компанії A4Tech

Для створення передової лінійки пристроїв введення для ігор Bloody, компанія A4Tech більше десяти років досліджувала сферу інновацій в продуктивності периферійних пристроїв ПК, аналізувала дані та розвивала технології.
Ціллю створення ігрової лінійки Bloody, є створення найшвидшого та надійного передового апаратного забезпечення для всіх геймерів.
Вишуканий дизайн продукції є результатом багаторічного збору відгуків та пропозицій від геймерів з усього світу.
Відчуйте всі перевги та надійність апаратного забезпечення при синхронізації з ігровими клавіатурами, комп'ютерними мишами та геймерськими гарнітурами.

 

Офіційний дистриб'ютор продукції A4Tech и Bloody в Україні,

компанія EDG GROUP.

EDG Group

Ми завжди раді співпраці з Вами!

перейти в каталог товарів